| Freshh a întrebat:

Vreau sa imi reinstalez Windows-ul de pe un stick, pe stick am poze, daca pun windows-ul pe el se vor sterge pozele si trebuie sa le salvez undeva sau le pot lasa pe stick cu tot cu windows-ul? Ajutor.

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

In momentul in care faci un stik bootabil ex. cu RUFUS, obligat formateaza stikul, deci sterge tot ce ai pe el. Copie fotografiile in PC.

| ilinc a răspuns:

Daca stickul este destul de mare sa aiba loc si windows-ul atinci pozele nu se sterg si poti sa le memorezi dupa pe calculator. daca nu este destul de mare atunci trebuie sa le memorezi pe altceva. sper ca ti-am fost de ajutor!

| ȚuȚu7373 a răspuns:

Daca ai memoria pe stick mai mare de peste 8gb poti face un folder pe stick, folderul se face chiar cum ai face un folder pe desktop,, funda?

| Dubst3P a răspuns:

Salut! daca vrei sa iti faci un stick care sa fie butabil cu Windows, de preferinta ar trebui sa fie gol si formatat ( curat, fara virusi sau altele )