| meatloaf a întrebat:

Exista vreun site pe care imi pot salva muzica din calculator? trebuie sa-mi reinstalez windows-ul cu tot, sa sterg absolut tot din pc si nu am stick pe care sa salvez muzica.si nici nu pot face cdsad pentru poze exista zeci, dar pentru muzica nu e nici unul?

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Salut, ai mai multe optiuni:

Poti sa folosesti google drive sau outlook.com/skydrive si sa faci drag and drop la fisiere (nu stiu daca merge la directoare).

Mai poti sa faci arhive mari de poze si sa le pui pe transfer.ro. Acelea vor fi valabile vreo 10 zile parca.

A doua varianta ti-as recomanda-o.

Verifica doar cat de mari trebuie sa fie arhivele. Trebuie sa mergi acolo si iti spune el.

| popi a răspuns:

Pe Filebox (iti trebuie cont )