| Elbow a întrebat:

Vreau sa incarc un record pe Youtube dar am nevoie si de video. Daca am un rec, pot cumva sa-i adaug si video? Nu neaparat video dar macar un video/banner din ala de unde pot extrage orice imagine dar nu stiu cum sa combin rec'ul cu video.Imi puteti explica cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Deci tu practic ai o inregistrare audio si vrei s-o pui pe Youtube. Cum Youtube este o platforma video online, nu ai posibilitatea de a incarca doar fisiere audio. Cel mai simplu e sa adaugi acea inregistrare audio peste o imagine, lucrul acesta fiind foarte simplu de realizat folosind un program de editare video. Cel mai la indemana si usor de folosit este Movie Maker: https://www.microsoft.com/......vfq4lmz6c9

2 răspunsuri:
| shidance a răspuns:

Ai un rect?

| Elbow explică (pentru JustCosmin):

Mersi frumos!