| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa ma ajutati cu un sistem pc sau un laptop care ruleaza gta 5
nu vreau unul foarte scump
doar sa ruleze gta 5 la mediu
multumesc!

6 răspunsuri:
| modjolica a răspuns:

Http://www.altex.ro/......70d-ubuntu iti va rula la medium spre high, dar zic sa ramai pe medium pentru ca se va misca putin mai greu in unele parti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut,
Te poti uita la cerintele jocului -> http://www.game-debate.com/....../index.php
si ce piese iti trebuie pentru a-l rula la minim, mediu sau inalt.
Eu unul am reusit sa il rulez si cu pc mai varza decat iti cere la cerintele minime si mergea binisor.

| CPAElites a răspuns:

Ce buget?

| Valy03 a răspuns:

Daca alegi desktop pc, cel mai bine e pe piesehappy. Spune-ne si bugetul.

| notefree a răspuns:

Pc clar
Care este bugetul tau?

| heAdgN a răspuns:

Mai bine iti iei xbox 360. Costa mai putin si e mult mai misto. SI nu ai probleme cu lag.