| Alfred0703 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un Galaxy S4, dar nu stiu ce culoare. Pot alege dintre negru, alb si albastru. Imi place varianta neagra, dar am auzit ca se vad amprentele. Pe care varianta nu se vad?

Răspuns Câştigător
| CristinaMaria1987 a răspuns:

Pe cel alb nu se vad deloc amprentele si este si foarte frumos
http://bit.ly/1mNcXEV (link generat de conversion marketing)

3 răspunsuri:
| Andutzu01 a răspuns:

Pe alb nu se vede nicio amprenta. dar poti sa iti cumperi husa. happy

| AlyxandirClaw a răspuns:

Cel mai bine e sa-ti cumperi husa la cel negru. Sa iti iei astfel de telefon si sa nu-ti pui husa la el oricum este de rau.

| AnghelinaEduard1234 a răspuns:

Eu am un Samsung Galaxy S4 negru, iar daca iti cumperi o husa si o folie pentru ecran nu se vad amprentele happy Ti-o recomand cu placere