| marianedu7 a întrebat:

vreau sa stiu daca exista vreo aplicatie pe android sau o setare in telefon ca sa imi personalizez ecranul de deblocare cu un text (ca la Samsung galaxy s4 ) dau funda!

3 răspunsuri:
| onuticuta200312 a răspuns:

Eu descarc imagini de pe facebook, zedge etc.

| marianedu7 explică (pentru onuticuta200312):

Nu era vorba de imagini esti pe alta lume...

| buffa a răspuns:

Buna, ai in vedere asa ceva?

Pentru a adăuga text la ecranul de blocare Samsung Galaxy S4 nevoia ta smartphone pentru a merge la "Settings -> My Device -> Lock Screen -> Widgets ecran de blocare -> Modificarea unui mesaj privat." Aici vom scrie ceea ce vrem să vedem pe ecranul de blocare și puteți alege fontul și culoarea a mesajului.