| StarB a întrebat:

Am un iphone 5 si as vrea sa stiu daca exista pentru el o aplicatie prin care pot debloca ecranul uitandu.ma la telefon si acesta recunoscandu.mi fata. Stiu ca pe Samsung exista aceasta modalitate de deblocare si as vrea sa stiu daca este vreo aplicatie prin care pot face si eu acest lucru! Multumesc!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| DjYonutz a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva pentru iphone

| carnatunfuriat a răspuns:

Daca este pentru Samsung imi poti spune te rog cum se cheama aceasta aplicatie? multumesc si scuza-ma ca nu am putut sa te ajut in vreun fel.