| Crisis a întrebat:

Vreau sa va cer sfatul in legatura cu un telefon. Vreau sa-mi cumpar unul nou, dar nu ma prea pricep. Vreau sa aiba touchscreen [si cel pe care-l am acum are] si vreau sa pot sa intru pe net cam pe orice site. In prezent am un Samsung C3300k dar nu pot accesa anumite site-uri [cateodata nici TPU]. Cred ca e din cauza memoriei. Eu sunt cam addicted de deviantart si as vrea sa pot intra si de pe telefon.
Vreau sa mi-l iau cu abonament de la Orange, deci cred c-o sa fie mai ieftin. Daca va pricepeti la telefoane as fi recunoscatoare daca mi-ati raspunde la intrebare: ce telefon indeplineste toate conditiile de mai sus? Ce-mi recomandati?
Da, o problema ar fi si banii, ar fi ideal daca ar fi undeva pana in 4 milioane.

9 răspunsuri:
| s3by98 a răspuns:

Https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane?filter=848
Aici gasesti smartphone-urile care sunt la Orange si dai click pe care crezi ca iti place si alegi prertul.
PS: Toate indeplinesc cerintele tale.

| MrKboom a răspuns:

Buna, eu ti-as recomanda Samsung Star 2 e un telefon cu touchscreem e frumos ca aspect si indeplineste conditiile de mai sus

| s3by98 a răspuns:

Dar daca imi amintesc bine mai erau si LG Optimus Net si Sony Ericsson Xperia Ray care cred ca intra in bugetul tau si de asemenea indeplinesc conditiile tale.

| Crisis explică:

Multumesc! big grin

| Brokestarr a răspuns:

Daca gasesti este Sony Ericsson xperia x9 sau este un tel de 3 milioane si ceva care se numeste Samsung gt-3300kwinking

| Brokestarr a răspuns:

Este Sony Ericsson xperia x9happybig grinsper ca te-am ajutat un picwinking...

| s3by98 a răspuns (pentru MrKboom):

Acel telefon nu indeplineste conditiile pentru ca nu poate afisa majoritatea site-urilor si in plus telefoanele enumerate de mine sunt smartphone-uri care au sistem de operare si poti descarca multe aplicatii. Acel "touchscreem" de care vorbesti tu e de fapt touchscreeN.

| AlexTroll a răspuns:

Buna iti recomand Samsung falaxy ace sau ace plus sunt foarte bune9mai ales ace plus

| MrKboom a răspuns (pentru s3by98):

Scze. big grin am gresit. " k tachscreen`u. mersi ca mai corectat