| Here4u a întrebat:

As vrea sa-mi iau un iPhone, Smartphone, HTC etc. Ce mi-ati recomanda? Pretul sa fie pana in 20 de milioane. Adica sa fie unul bun, dar nu chiar scump. Care din toate aceste telefoane indeplineste conditiile puse de mine? Sau, ce alt telefon bun mi-ati recomanda? Multumesc! Eu nu ma pricep in chestii din acestea si va las pe voi sa ma ajutati! Multumesc din nou! O zi buna tuturor!

2 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Samsung galaxy S3
Iphone 4
HTC One X

| xloverush a răspuns:

Vrei un smartphone? Totul in lumea telefoanelor mobile de genul asta depinde de tine. Depinde de ce ai vrea sa faci cu el. Depinde daca ai vrea sa arate bine, sau sa faca poze bune. Depinde de ce-ti place tie. Uite, eu ti-as recomanda un Samsung Galaxy S3. Foarte bun telefon. Are ecranul mare, finut, elegant. Unei fete i-ar sta foarte bine cu un telefon ca acesta in mana. Costa 16 milioane, varianta 16 gb, dar pariez ca iti ajunge atata memorie, fiindca inca nu ai experienta in acest domeniu, si e destula, in orice caz. Ti-l recomand, doar ca, inainte sa-l cumperi (daca vei alege acest telefon), du-te si tu la Orange, Vodafone, etc. si probeaza-l. Adica, butoneaza-l si tu putin. Sa stii ce iti vei lua. Bafta!winking