| BlackBriliant a întrebat:

Vreau upgrade de la fiberlink100 la fiberlink300.Pe cablul de net care vine in pc scrie Cat5e standard iso 100Mhz.Iar pe cablul de net de la digi(care vine in portul Wan) scrie E243642 rohs 11/2007.Ca sa fac upgrade, va mai trebui sa vina cei de la digi sa schimbe unul dintre aceste cabluri? Mentionez ca locuiesc in Bucuresti sector 4.Multumesc

1 răspuns:
| JicaContra a răspuns:

Da, nu ar strica, cabluri bune SI mai ales router 1000mbps (nu exista de 300), altfel, faci upgrade de pomana