| TrueSilvester a întrebat:

Salutare. Am avut un cont de Instagram care era conectat cu facebookul practic. L-am dezactivat temporar dar nu mai stiu cum pot sa-l reactivez. Daca stiti cumva cum?

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încearcă să te conectezi pe numele de utilizator (username). Dacă nu se deschide, încearcă să iti resetezi parola. Pentru resetarea parolei, trebuie să fie introdus numărul tău de telefon sau adresa de gmail cu acre te conectai pe Facebook