| DoctorOtker22 a întrebat:

Am cumparat un mouse acum 5-6 luni si în general mouse-ul rămăne aprins( cu luminile) şi cand sting PC-ul de obicei il scot din unitate dar atunci cănd s-a încalzit mi se pare că a fost aprins toata noaptea si de la o vreme s-a - încălzit- partea de jos(adică unde este laser-ul acela roşu) Şi nu a mai functionat, decat butoanele de pe mouse şi butoanele laterale şi să schimb DPI-ul la el. L-am scos un timp de la PC cănd l-am pus înapoi a functionat să zic 5 minute şi iar s-a încalzit şi aceeasi poveste nu mergea să îl misc cu excepția butoanele de pe el... Întrebare ar fi să îl trimit în garanție sau nu îi mai fac nimic? (Are garantie 2 ani)

3 răspunsuri:
| SomethingFunni a răspuns:

Nu incerca sa te macini pentru periferice de PC, du-l la reparat.

| DoctorOtker22 explică (pentru SomethingFunni):

Nu ma macin dar am dat 200 de lei pe el laughing)) si eram curios daca are vreun rost sa il trimit in garantie.

| gabicoo a răspuns:

Daca e în garanție îl trimiți in garanție!
Nu e normal ce se întâmplă cu mouse -ul tău. Ai dat totuși 200 lei pe el!