| xIndifferent a întrebat:

Salutare, am și eu o problemă la laptop. Ca sistem de operare am windows 8 si in utimele 2 zile a inceput sa imi mearga ciudat. Dacă intru pe facebook nu imi apar toate pozele, unele imi apar cu alb, chatul nu imi apare mereu. Dacă intru pe youtube mi se incarca acea banda pana la primele 2 secunde apoi se blocheaza, asta de pe google chrome, de pe internet explorer zice ca am problema la net ca nu pot intra pe facebook si la youtube nu porneste melodia deloc.
Dacă încerc să descarc spre exemplu CCleaner mi se descarca pana la 99, 9 % apoi da eroare sau se blocheaza.
Specific următoarele:
Ora și data sunt setate corect.
Mai am un laptop în casă iar acela merge, deci nu este de la internet.

Cel mai bun raspuns = FUNDA!

1 răspuns:
| LTAA a răspuns:

Probabil vreun virus.