| Dragon01 a întrebat:

Am si eu o problema.Tocmai ce mi-am instalat windows-ul si atunci cand intru pe youtube si pornesc un clip el se incarca dar se blocheaza dupa cateva secundemai precis se opreste si nu mai continua nici daca dau play.Problema este ca atunci cand folosesc Internet Explorer ele imi merg, dar atunci cand intru cu Google Chrome merge maxim 15 secunde si se blocheaza

1 răspuns:
| alexmircescu13 a răspuns:

Salut. Cred ca browserul e de vina, incearca sa-l reinstalezi. Ar merita sa incerci si cu Mozilla, macar te lamuresti care e cauza. Succes!