| Camper123 a întrebat:

Am Memorie Sycron DDR3 4096MB 1333Mhz CL9 si nu este pe stoc de unde vreau eu sa cumpar, stiti cumva daca as putea sa adaug alta?

Răspuns Câştigător
| DrGeorge a răspuns:

Mediadot-ul il are in stock la depozit.

Dar cati timp pui una de aceeasi frecventa (1333) nu conteaza ce firma este, poti pune cam orice.

PS: Sa nu fie memorie ECC.

3 răspunsuri:
| AdrianPanaintescu a răspuns:

Salut... Nu are nimic special una cu frecfență mai mare doar dacă ai componente de top cum ar un ssd. pe slot m.2

| Camper123 explică (pentru DrGeorge):

Un exemplu?

| DrGeorge a răspuns (pentru Camper123):

Oricare din lista de mai jos:
http://www.mediadot.ro/memorii/filtre/capacitate-4096/frecventa-1333/

Primul din lista este chiar Sycron-ul pe care il cauti.