| cypry69 a întrebat:

Salutare.
Am niste boxe mari, cumparate recent. Am 6 luni garantie la ele. Vad ca acestea incet incet incep sa baraie. As putea sa le duc la reparat in garantie doar pentru ca incep sa se auda aiurea? Gen, eu nu le-am izbit, nu le-am facut nimic.

1 răspuns:
| IulianRuja a răspuns:

Uita-te sa vezi ca ai bagat corect mufele si daca ai facut update la placa de sunet si regleaza din setari, daca baraitul persista du-te cu ele la garantie si le spui, le testeaza sa vada daca se aude baraitul si ti le repara ☺ sper ca te-am putut ajuta happy