| Se7en98 a întrebat:

Salutare, am nevoie de ajutor, cu vreo 5 ani in urma am cumparat un Sistem Audio foarte bun cu boxe mari si bune cu tot. vreo 3-4 ani a functionat ok dar de vreo 2-3 luni se intampla asta. pun Muzica si. dupa vreo maxim 5-6 minute Muzica incepe sa se auda mai incet si mai incet si tot mai incet. si in loc de muzica se aud niste sunete ciudate de parca ar fi razboi sau ceva de genul... ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| PrecizeEveR a răspuns:

S-ar putea sa nu mai mearga... totusi a trecut ceva, mai este in garantie? ai putea sa il duci sa vezi.