| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am o nedumerire in legatura cu niste boxe, 2+1 care la volum mai mare baraie, la inceput nu faceau asa.Intra in garantie chestia asta? mersi

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Asigurate ca mufa sunet este conectata bine, tonurile sun reglate pe default la winamp etc, si daca fenomenul persista nu mai sta pe ganduri defectul este in linia de amplificare a sistemului sau mai mult ca sigur la difuzoare undeva.Intra la garantie nu pierde timpul se apropie sarbatorile si vor fi aglomerati.Succes

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

S-au descentrat membranele la dif-uri. Calitate slabă şi putere pe ele ceva mai mare au fost cauza. Dacă sunt indulgenţi le schimbă.
Dacă nu, vor motiva : vina clientului prin depăşirea puterii suportate prin supramodulare.

| BABYFACE1989 a răspuns:

Mersi pentru raspunsuri, m am uitat si se pare ca am depasit cu o luna garantia...asta este