| magdalenalilianapetronela a întrebat:

Salutare. Am o problema destul de mare. Astazi cand am vrut sa ma conectez cu cablul HDMI de pe laptop la televizor am apasat din greseala pe o optiune "Display on monitor 1" sau ceva de genul, iar acum monitorul este complet negru dar laptopul functioneaza. Cand il deschid imi apare ca se deschide windowsul pana trebuie sa imi bag parola atunci se inegreste. VA ROG SA MA AJUTATI FUNDA!

2 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Laptopul tau nu are un buton de pe care sa selectezi unde sa afiseze imagine?