| wrestelmania a întrebat:

Salutare,am o problema la un "stick"usb rcs&rds 21, 5mbp\s cand il conectez la port usb se aprinde apare acel rosu dar Pc-ul nu-l detrcteaza si imi apare notificarea"device inrecognized ..etc" imi apare de cand mi-a "scapat"un pumn in el si s-a indoit putin dar l-am indreptat. Este stricat? Sau e de la pc

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Tu ce crezi? Ca dai in el ca in sacul de box?
Poti incerca sa-l conectezi de 2-3 ori, iar daca rezultatul e acelasi, inseamna ca e defect si trebuie inlocuit.
S-ar putea ca noul dispozitiv sa te coste, pentru ca defectiunea celui actual a fost provocata de tine, iar rcs-rds nu garanteaza decat pentru erorile din fabrica.