| Dinamo12 a întrebat:

Nu mai merg usb-urile... cand conectez un USB se aprinde ledul dar in calculator nu apare nimic.

Am reinstalat Windowsul, a mers o zi, dupa care problema a inceput sa se repete...

Am intrat in Device Manage am dat uninstal la toate dupa care Scan si imi apare asa: http://i41.tinypic.com/b5isjm.png

Care ar fi solutia.? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Sorinutsu a răspuns:

Salut, desfa carcasa si vezi daca firele ce vin in placa de baza nu s-au deplasat de acolo, sau vezi driver-ul usb, sa corespunda cu cel al placii de baza, unele windows-uri nu au driverele corespunzatoare. sper ca te-am ajutat
o zi buna!

| Dinamo12 explică (pentru Sorinutsu):

Problema continua.

| Dinamo12 explică (pentru Dinamo12):

Si-a revenit singure.