| Marius_Pîrvulescu_2000 a întrebat:

Salutare,am o problema mi-am sters un program din 'Control Panel' si anume 'Microsoft Visual C++' si acum nu imi mai merge Samp-ul.Cum pot sa dau resetare la Pc cum a fost cand l-am luat prima data, gol fara programe instalate de mine si sa fie setarile si programele default.Doresc sa imi ramana cateva programe, cum sa fac asta? Doresc o explicatie simpla si la subiect!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai windows 10, scrie in search "reset"
Ai sus de tot o optiune numita "Reset this Pc" si apesi "get started"

| FaraNume1245 a răspuns:

System restore. Totuși, e mai simplu să reinstalezi programul. Dacă vrei să-ți rămână x programe, le faci back-up undeva, dar eu zic că te complici inutil.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Iti bagi programele care vrei sa iti ramna pe un stick