| Alfred0703 a întrebat:

Salutare. Am posibilitatea sa cumpar un Note 8 sigilat(cu garantie 2 ani) la 1800 de lei(375 euro.) Eu vreau sa imi cumpar un Note 9 care va aparea in august. Merita sa il cumpar si sa il vand aici in Romania cu vreo 2500 de lei? Voi avea cumparator?

1 răspuns:
| Stefan123x a răspuns:

Daca esti foarte sigur ca e original telefonul si sa il ridici personal de la vanzator, da merita, chiar daca va aparea note 9, se va cumpara, nu spun ca imedeat, insa cu putina rabdare il vei vinde.