| Marius_Cojocariu_1999 a întrebat:

Salutare,am si eu o intrebare legata de noul update al platformei de socializare,,INSTAGRAM"recent dupa un update s-a dat release la un nou stiker,sau cum se numeste anume,, ask me a question" eu nu il am, mentionez ca am un Samsung galaxy s6 deci sistem de operare Android, stie cineva cum as putea sa il obtin? am incercat modalitatea cu airplane mode nu merge...

1 răspuns:
| Moraru_Emma_1997 a răspuns:

Https://youtu.be/ZXOK3q73b_E Aici este tutorial cum ar trebui să folosești ask me a question. Sper să îți fie de folos!?♥️