| AAAdelin a întrebat:

Am vazut mai demult un joc pentru tableta ( sistem de operare Android) un joc. Nu mai stiu cum se numea. era cu un fel de tun cu apa ( apa era limitata) si trebuia sa sa stini niste incendii. Cine stie cum se numeste ii astept cu mare drag un raspuns, si mai am o intrebare : Acest joc este compatibil su telefoane ( Samsung Galaxy Gio ma intereseaza in special ).
V-a multumesc anticipat!

1 răspuns:
| DanytheRIPPER a răspuns:

Nu stiu sigur daca ii jocul de care zici u..."INFERNO MELTDOWN"