| BostanDaniel1974 a întrebat:

Salutare am un laptop Dell si vreau sai instalez alt windows acum nu vrea in nici un fel se restarteaza la 10 secunde intru in bios selectez cdul sau sticul si cand sa inceapa bootarea se restarteaza ce o fi?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Descarca inca odata fisierul iso dupa care ai facut kit-ul de instalare.
Daca fenomenul continua si de pe noul pachet, atunci testeaza-ti componentele laptop-ului (hard disk, memoria RAM, placa de baza) sau du-l la un serice pentru depanare.

1 răspuns:
| KillaNoFilla a răspuns:

Deoarece windowsul nu e bootabil
pentru stick foloseste wintoflash pe optiunea wizzard
pentru cd foloseste poweriso.Vezi pe Youtube tutoreale