| Urecke_Alex_1994 a întrebat:

Salutare. Am un laptop HP cu procesor Dual-core 2, 40ghz, 6gb Ram si placa video de 512.
Laptopul merge super bine cu exceptia momentelor cand se blocheaza ecranul timp de 4-5 secunde (ceea ce se intampla foarte des mai ales atunci cand ma joc). Jocul nu consuma mai mult de 500mb iar CPU usage este mereu sub 30%. Folosesc si cooler... care ar putea fi problema?

1 răspuns:
| UnTipMisto a răspuns:

Daca nu ma înșel folosești Win 10? Si blocarile au apărut după update. Daca e așa nu sunt ceva bug- uri in el, nu pe toate sistemele se comporta așa. pana le remediază eu am revenit la 7. Sau poti reinstala 10 fără update uri, daca nu e Win 10 sorry...