| Speed01mikz a întrebat:

Salutare. Am un Sony Ericsson Elm si o problema cu el.
De vreo doua saptamani am aceasta problema cu fisierele media.
Mai exact nu se mai aude muzica in difuzor, dar ring-tone`ul de apel si de la sms se aud, de asemenea daca pun castile merge sa ascult muzica. O fi din Soft sau din difuzor? Dau Fundita :*

Răspuns Câştigător
| Gas a răspuns:

Incearca sa descarci PC Companion (http://www.sonyericsson.com/......panion/elm conecteaza telefonul la pc dupa ce ai descarcat si instalat softul si dai upgrade, daca ai ultimul soft o sa-ti zica ca nu-i nevoie de o reinoire a softului, dar iti da optiunea sa repari softul actual.

4 răspunsuri:
| Vasybulan a răspuns:

Ori softu e gata si nu iti reda muzica prin difuzor ori ti-e gata difuzorul. Cu un Samsung am avut aceeasi problema si s-a dovedit a fi o problema din soft.
big grin

| CoSmInEl500 a răspuns (pentru Vasybulan):

Nu e posibil sa se strice difuzorul daca sunetul de apel si notificarea de SMS inca se aud. Ar putea sa fie ceva din soft. Cel mai bine ar fi sa te duci cu el la un service de specialitate care o sa iti spuna exact ce are.

| Vasybulan a răspuns (pentru CoSmInEl500):

Cam asta ziceam si eu big grin

| decodesky a răspuns:

Poti incerca sa dai play la o melodie si sa umbli la volum happy