| SynapseNinja a întrebat:

Ce se întâmplă cu laptop-ul meu dacă după ce a pornit îmi scrie: "We couldn't complete the updates. Undoing changes. Don't turn off the your PC." Ce trebuie să îi fac? De reținut e că am Windows 8.1 Pro. Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Ori nu l-ai lasat sa-si faca update, ori au fost prea multe si nu s-au instalat toate.
Nu conteaza ce windows ai, e valabil pentru toate faza cu update.
Si nu te lua dupa gabico legat de actualizari si suport, windows 8 va avea suport ani buni!

2 răspunsuri:
| FratelePetarda a răspuns:

Vrea sa ii faca un update si nu poate din cauza unui anumit motiv, doar lasa-l asa si se va opri chestia aia de la sine

| gabicoo a răspuns:

Treci pe Windows 10. E mai bun.
Cred ca încă se poate face gratis până la sfârșitul lunii.
Condiția e să ai Windows-ul cu licenta.
În curând Widows 8 nu va mai primi actualizãri și nici suport tehnic.