| allmotherfuckersneedjesus a întrebat:

Am un laptop Lenovo cumparat de 2 zile. Aseara s-a descarcat total si l-am pus la incarcat farasa il mai deschid. Cand sa-l pornesc imi apare "please wait" si dupa "failure configuring windows updates undoing changes. don't turn off your computer" ce sa fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| Millanteria a răspuns:

Si eu mi-am luat recent un laptop si dupa 2 zile nu-mi mai mergea si am mers cu el inapoi la magazin, pentru ca e in garantie. Cel mai bine e sa mergi si tu! Bafta!

1 răspuns:
| Mihai1810 a răspuns:

Ai windows luat de pe internet fara licenta?