| Kinda a întrebat:

Salutare, cine imi zice o aplicatie in care pot descarca toate jocurile de la magazin play jocurile pe bani dar pe aplicatie/site sa fie gratis.

Răspuns Câştigător
| Lexi888 a răspuns:

Aptoide e siteul de unde iei orice free încearcă.

5 răspunsuri:
| Paddoxe a răspuns:

Poti sa iti rootezi telefonul/tableta si iti instalezi pe urma Black Market si absolut tot ce e pe bani din google play il poti lua pe gratis de acolo happy

| Kinda explică (pentru Paddoxe):

Pai si cum fac asta apropo am tableta

| Kinda explică (pentru Lexi888):

Mersi am gasit si app de la el descarc tot ce vrea gratis mss ai fost de mare ajutor

| Lexi888 a răspuns (pentru Kinda):

Ok auzi, vezi ca la earn to DIE nu merge, adică îl descarci dar te blochează Google play ca e aplicatia lor Sti, eu am căutat ore in sir pe net si de abia am găsito ma bucur ca ti-am fost de ajutor.

| GrigoreUrsu a răspuns (pentru Paddoxe):

Nu necesita rootat