| Alexneacsu789 a întrebat:

Am trecut recent de la un Samsung la un Iphone si am o aplicație descărcată din magazin play cu bani. O pot descarca pe iphone gratuit? Am platit-o pe magazin play.

Răspuns Câştigător
| ReignForest a răspuns:

Am avut iphone 4s acum câțiva ani și nu cred că merge.Pe Android ai magazin play pe când în ios ai app store. Cele 2 aplicați sunt diferite și pentru app store îți trebuie un alt cont.Deci nu cred că poți.

| ReignForest a răspuns (pentru ReignForest):

în plus unele aplicați din app store nu sunt disponibile și în magazin play

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apple nu lasa sa pui aplicatii din alte surse.

| Wr3nch a răspuns:

Nu. Daca vrei pe iPhone, o cumperi din App Store. Doar la abonamente cum e Netlfix te lasa sa il faci altundeva si apoi sa te loghezi prin aplicatia de telefon.