| rockvandam a întrebat:

Salutare!
Cum se deschide un canal de Youtube?
Am vrut sa imi deschid unul am incarcat un clip si a doua zi nu mai puteam intra in cont. Oare de ce?

3 răspunsuri:
| ghitaflorinregelegaming a răspuns:

Pentru ca ti-a dat raport la cont si de aceea si pentru asta tia inchis contul

| rockvandam explică (pentru ghitaflorinregelegaming):

Dar de ce am primit report?
Mi-am mai facut un canal, nu am postat nimic pe el si am primit si pe ala.De ce tot primesc?

| ghitaflorinregelegaming a răspuns:

Atunci este din vina youtubului sau ti-a dat cineva raport la cont pentru ca youtubul poate sa-ti dea imediat raport din cauza ca ai facut ceva sau ai injurat in comentari pe cineva sau efectiv youtubul iti inchide contul mereu