| Niggar a întrebat:

Dau funda! Problema Youtube! Incarc un clip de 5 min 30 si dupa ce mi-a incarcat cand ma uit la el...scrie ca e de 4 min 43. Oare de ce? Am incercat sa pun si alt clip care e de 6 min si tot 4.43 imi arata! Am cont din ala mare ca am contul de mult..am clipuri puse si de jum de ora! Dar de ce nu merge asta acum? dau funda pentru cine ma ajuta! Mersi!

6 răspunsuri:
| sanduchiprian a răspuns:

Incerca sa iei de pe net ceva programe care sterge istoricurile si cooki-urile

| Niggar explică (pentru sanduchiprian):

Detalii.ce program? ce face? sau altceva... confused

| sanduchiprian a răspuns:

CCleaner...Funda?

| Niggar explică (pentru sanduchiprian):

Man am incercat cu acel program. apoi am sters istoricul si tot din google Chrome si apoi am intrat pe youtube sa incarc iar si la fel straight face Alte idei? Dau funda la raspunsul care chiar ma ajuta! Oricum mersy si tie!

| sanduchiprian a răspuns:

Ai putea folosi Internet Explorer sau celalat Mozilla... Poate Google Chrome are probleme