| AbaraiRenji a întrebat:

De vreo luna,monitorul meu incepe sa faca figuri,insemnand ca atunci cand deschid calculatorul, ecranul se aprinde 2 minute apoi se inchide,asa ca trebuie sa-l inchid si sa-l deschid pana ramane aprins,doar monitorul, nu si unitatea. Are 10 ani vechi si ma gandeam ca ar cam trebui schimbat, deoarece am scos si bagat la loc si cablul de alimentare si nu parea sa fie din cauza lui. Unitatea am schimbat-o acum 1 an,deci credeti ca ar trebui sa iau alt monitor? Daca da, ce firma-mi recomandati?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probeaza monitorul pe alt calculator, iar daca este monitorul, ci nu placa video, iti recomand un LG

| AbaraiRenji explică (pentru anonim_4396):

Okeee,multumesc!