| alinutza4a a întrebat:

Nu stiu ce are monitorul. cand deschid calc apoi aprind monitoru si se aprinde si apare pentru o secunda ecranul iar apoi se inchide. dupa vreo 10 min de incercari disparate se aprinde si ramane asa pana in inchid. ce are? voi ati patit asa ceva?
ps fara faze de genul vezi daca e bagat in priza sau in unitate ca daca nu ar fi fost bagat nu s-ar fi aprins deloc.

4 răspunsuri:
| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Hmm...nu prea stiu ce ar avea. Daca s-a intamplat doar o data nu mai umbla la el sa-l strici de tot.

@Izu. Punk
Sa-i instalezi win la monitor laughing

| Izu.Punk a răspuns:

Insaleaza-i winowsul.

| BogdanASCRD97 a răspuns:

Buna. Da, mi s-a intamplat si mie. Monitorul se stinge deoarece are protectie ca sa nu se arda. Sunt doua variate : Schimba firul de alimentare(priza - monitor). Daca nu merge inseamna ca monitorul este deja stricat si nu mai ai ce'i face.

| UPS-SISTEMUL-E-MORT-NB a răspuns:

Salut se poate sa fie biosul care se reseteaza se poate sa fie monitorul da nu cred ala daca se strica gata scoate biosul lasa-l cateva ore arata ca o baterie