| TheAnonymus a întrebat:

Deci am cumparat xbox 360. L-am montat, am urmat instructiunile dar nu am idee cum conectez controllerul wi-fi la xbox. Aveti idee?

Răspuns Câştigător
| Iønutt a răspuns:

Apesi pe butonul ala cu 》 si la controller si la Xbox, nu simultan.

5 răspunsuri:
| Iønutt a răspuns:

Nu neapărat happy

| Iønutt a răspuns:

Butonul >>, am vazut ca nu apare

| sltlp a răspuns:

Nu vreau sa par rauatacios, da nici nu ai avut rabdare sa citesti micul ghid din cutie. Si in caz ca nu ai gasit asa ceva, online gaseai alte 2000 intrebari ca astea.

| TheAnonymus explică:

Ma scuzati. La cat de prost am fost am asezat o baterie invers... o sa acord totusi funda la primul comentariu.

| TheAnonymus explică (pentru sltlp):

L-am citit dar... daca bateria era invers laughing))) ca m-a indus in eroare cele 2 arcuri.