| Jipa95 a întrebat:

Detin un Samsung S7 edge gold si as vrea sa-mi recomandati o folie de protectie cat mai ok ( de preferat fata/spate ). Pana acum am incercat deja 2 care nu functioneaza ok. In unele locuri dupa touch screen trebuie sa apas mai tare ca telefonul sa ia comanda, etc.

1 răspuns:
| AssoX a răspuns:

Salut,aceiasi problema o am si eu..am cumparat folie de sticla de pe cellstore(cea mai proasta calitate, dupa 2 zile am dat o jos), ieri mi-am cumparat una din oras si s-a lipit perfect(mentionez ca am dat 70 de lei pe ea si e 3d), parerea mea ar fi sa nu comanzi de pe internet...