| Vasy10 a întrebat:

Salutare, foloseste cineva "google docs"? O prietena a facut un fel de chestionar cu intrebari apoi l-a trimis prietenilor, are cateva raspunsuri dar ideea este ca la 2 intrebari un raspuns se repeta de 2 ori iar la a2a apare un raspuns de la o alta intrebare. Am incercat sa le modific dar pur si simplu nu se poate, orice sfat este bine venit. Multumesc Anticipat

1 răspuns:
| eanadandre a răspuns:

Asa dădeam si voi teste de pe google docs dar degeaba laughing îi vor veni răspunsurile dar nu v-a știi de la cine sunt