| Liviu321 a întrebat:

Imi puteti recomanda un televizor Smart bun si ieftin, pana in 1500 lei adica? Eventual din ce aveti sau ati avut.

6 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Starlight de la eMAG... e smart, full hd, led... eu am pus unul mare de 50 inchi in sufragerie unde e folosit destul de putin. si merge brici de peste un an.

| Simpatic a răspuns:

Ieftin si bun nu exista, dar cu 1500 de lei poti lua ceva bunicel!

| NLS a răspuns:

Https://www.emag.ro/......D14V96BBM/

nu detin chiar acest model, insa am unul asemanator, tot 4K, de fix 3 ani.

Nu exista ceva mai fiabil decat LG in acest segment de pret, si in general...

4K pe 43 inch se vede lacrima, nu as lua o diagonala mai mare cu aceasta rezolutie.

Nu zic nu unui monstru de 60 inch, insa fara 8K nu discut cu el.

| aXy99 a răspuns (pentru NLS):

Este excelent acel televizor. Il detin si sunt multumit de el. Best deal.

| Liviu321 explică (pentru NLS):

Pare un televizor interesant si de luat in calcul. Insa imi pare rau ca nu are si hbo go laughing

| NLS a răspuns (pentru Liviu321):

Cum spuneam, nu am exact acest model, iar al meu functioneaza de 3 ani fara repros. Eu l-am luat in februarie 2017 cu 450 euro, acum in Romania e 1800 RON, ceea ce e strigator la cer oarecum.

LG 43UH603V LED TV (Flat, 43 Zoll, UHD 4K, SMART TV, web OS)

Acesta are si cateva comentarii negative cu 1 stea, insa si Samsung-urile acestea au (din ce observ... chiar mai multe).

https://www.emag.ro/......D0C206BBM/

https://www.emag.ro/......D8K2XZBBM/

Nu am incercat HBO Go pe al meu, desi sunt in Germania, si teoretic am citit ca e suportat.