| AndreiManolache a întrebat:

La compania mea îmi trebuie să cumpăr câteva programe customizate, spre exemplu unul pentru completarea formularelor și contractelor. Ce firmă sau programator îmi recomandați? Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pui task ul pe upwork.com si ai sa gasesti zeci de interesati

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Iti recomand o firma de la tine din localitate, pentrul simplul avantaj de a putea face modificari in scurt timp, oricand.
Mereu apare nevoia de functii noi, formulare modificate, etc. Daca iei un program de la o firma de la mama ma_sii, astepti jumatate de an sa-ti puna o casuta cu CNP la formularul de facturi, de exemplu.

| Kyttynna a răspuns:

Incearca la Endava.