| ManolacheLaura a întrebat:

Îmi recomandă cineva un programator sau o firmă specializată care să îmi creeze niște soft-uri pentru compania mea? Mulțumesc anticipat și rog seriozitate!

3 răspunsuri:
| Roxin a răspuns:

Buna!

Despre ce soft-uri vorbim? Ce domeniu?

| ManolacheLaura explică (pentru Roxin):

Un soft pentru completarea formularelor, spre exemplu, contractele de munca, cele de parteneriat etc. și un soft de facturare, gestiune și contabilitate m-ar mai interesa în prima fază.

| Roxin a răspuns (pentru ManolacheLaura):

Recomand Wolter Kluwer. A3Eco. Eu cu asta lucrez si merge perfect.