| IlieRescu a întrebat:

Îmi poate recomanda cineva un programator sau o firmă specializată ca să îmi creeze niște soft-uri pentru compania mea? Mulțumesc anticipat și rog seriozitate!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Recomand sa va faceti cont pe: freelancer.com ori
si sa-ti cauti acolo executant pentru proiect.
Firma pentru care lucrez, foloseste de ani buni freelancersi suntem f multumiti.

Suma alocata pentru proiectul dvs, poate fii depozitata in contul lui Freelancer si abia dupa ce primiti proiectul facut si sunteti multumit, trimiteti mesaj la Freelancer sa plateasca banii executantului.
https://www. freelancer.com/? utm_expid=294858-553.v56tHEK5QEmWFNtoUUBcgw.0

| ElSueno a răspuns:

Cauta pe Upwork, sunt si romani pe acolo. Dar nu-ti face nimeni pe gratis, o sa-ti ceara cel putin 100-200$ per program.

| IlieRescu explică (pentru ElSueno):

Ok, mulțumesc de sfat. Nu e problema de bani, plătesc, știu ca nu e nimic pe gratis.

| Teresa179 a răspuns:

Synertrade, e o firma internationala care se ocupa cu asa ceva.