| AliceHappyGirl a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un fond de ten lichid insa nu stiu care este mai bun, de la ce firma este mai bun. Insa as vrea sa nu fie nici foarte scump; maxim 50 lei. Ce imi recomandati? Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Monicaツ a răspuns:

Giordani de la oriflame.Nu costa multwinking

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Au unul foarte bun şi sub 50 ron cei de la Federico Mahora.
Pa, pa.

| diana_6879 a răspuns:

Are o prietena de-a mea de la Avon de la Anew cu 39, 99 lei si este foarte bun adica se intinde bine si cica e cel mai bun pe care l-a avut ea se da de 3 ani cu fond de ten si acesta este cel mai bun de pana acum FUNDA?

| blackcat99 a răspuns:

Cele de la oriflame mi se par cele mai bune happy adica cele avon se intaresc repede si nu prea imi plac. cele oriflame mi se par de increderewinking

| claudia1981 a răspuns:

Avon sau oriflame mi se par super

| kashiii a răspuns:

Depinde foarte mult de tipul tau de ten. Daca ai un ten gras, cauta unul oil-free. Daca ai ten uscat, ai nevoie de un fond de ten care sa hidrateze. Nu toate avem acelasi tip de ten, si ceea ce prienei tale ii face bine, tie iti poate face rau. Sper ca ti-am fost de folos.