| anonim_4396 a întrebat:

Salutare la toata lumea am revenit cu aceiasi intrebare despre microfon numai ca formulta mai bine. Microfonu imi mergea bine dupa un timp cand sunam pe cineva pe skype messenger sau imi testam microfonu presoana nu ma auzea pe mine in schimb auzea radio si la fel si eu. Ma poate ajuta cineva in legatura cu asta?

2 răspunsuri:
| Miez a răspuns:

Cu o reinstalare a aplicatiei poate se rezolva problema. Ciudat in schimb ca si persoana cealalta sa auda radio. sa nu fi avut un program deschis sau vreau plug-in. incearca cu reinstalul si verifica programele deschise. poate se bat cap in cap unele

| vichilangelo a răspuns (pentru Miez):

Lam reinstalat de vreo 3-5 ori si rezultatul o fost acelasi. Si programe deschise pentru microfon nu am.