| Cheloo_4836 a întrebat:

Salutare la toata lumea! Deci de cand am instalat un driver la sunet Realtek ac 97 pe windows xp sp3, are niste probleme, si anume ca dupa ce aprind pc-ul dupa vreo 10 minute nu se mai aude nici muzica de la youtube nici de la trilulilu nici daca intru intr-un joc anume. Am schimbat windows si am pus sp2 aceeasi problema are. Acuma am ramas cu sp2-ul. Si dupa ce aprind pc -ul si stau 10 minute intru in Counter Strike Nu mai am sunet deloc. Singura sursa unde este mereu prezent sunetul este winampu-ul. Eu cred ca driverul s-a bulit! Daca cumva aveti vreo idee sau vreun link cu driverul potrivit sa dea add la : c_raul92 si va primi o funda big grin!

1 răspuns:
| MenInShadow a răspuns:

Incearca sa iei un alt driver de undeva, poti cauta realtek windows xp, si vei primii rezultate.
Si daca nici asa nu merge, dupa ce vei reinstala driverul, inseamna ca "s-a bulit" o piesa din pcwinking Care v-a trebuii schimbata.