| Pufar1ne a întrebat:

Salut de ce nu mi mai merge placa de sunet dintr-o data ca se aude doar cand il aprind sunetul ala de pornire si de oprire am instalat i-ar driverul de sunet dar degeaba aveti idee?

Răspuns Câştigător
| pozeanimate a răspuns:

Instaleaza k codec pack
sau bs player free
si sa accepti sa instaleze codecurile

| Pufar1ne explică (pentru pozeanimate):

Ai idee ca le-am instalat odata cu bs player. si mersese si acum.

3 răspunsuri:
| Tagaso a răspuns:

Probabil cere alta nouă,(se montează în slot pci):http://www.emag.ro/......EB1Q3BBBM/

| Pufar1ne explică:

Pozeanimate am instalat codecurile si a mers dar dupa ce am oprit pc si l-am repornit i-ar nu se mai audestraight face