| Steli14 a întrebat:

Salutare, ma poate ajuta cineva care stie cum pot dezactiva optiunea aceea cu doi factori la contul meu de Facebook? Am adresa de email dar nu merge pentru ca la acea optiune am băgat un număr de tel pe care nu îl mai am si nu stiu cum sa fac ca sa o dezactivez, am văzut aici unele persoane care au avut aceeași problema ca mine si au rezolvat...si nu am acces la acel cont pentru ca îmi cere acel cod de confirmare care îmi vine pe numarul de telefon pe care nu îl mai am..Am parola emailul de la Facebook, primesc notificări dar nu merge sa intru, sper ca întelegeti care este problema si va rog mult daca puteti sa ma ajutati as fi recunoscător veșnic ❤

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ai incercat sa ii schimbi parola?

| Steli14 explică (pentru DoarBogdan):

Am emailul si parola dar dupa ce le bag îmi cere sa bag codul care mi-l trimite pe un număr de telefon care nu îl mai am..asta este problema cum pot sa dezactivez acea optiune cu doi factori daca nu pot intra pe acel cont de Facebook