| Steli14 a întrebat:

Salutare, ma poate ajuta cineva care stie cum pot dezactiva optiunea aceea cu doi factori la contul meu de Facebook? Am adresa de email dar nu merge pentru ca la acea optiune am băgat un număr de tel pe care nu îl mai am si nu stiu cum sa fac ca sa o dezactivez...am văzut aici unele persoane care au avut aceeași problema ca mine si au rezolvat..va rog mult

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Salutare.
Ai aici tot ce iti trebuie: https://www.facebook.com/help/148233965247823

Numai bine! ^_^

| Steli14 explică (pentru DoarBogdan):

Salut...nu am acces la cont nu am cum sa intru pe acel Facebook pentru ca îmi cere acel cod si nu mai am numarul