| Andrei_David_1997 a întrebat:

Salutare. Nu de mult mi-am cumparat un microfon pentru studio Shure PG27. Cand a ajuns l-am incercat si se aude un bazait si un sunet enervant tare pe fundal. Daca las volumul mic atunci microfonul se poarta ca unul de scena, trebuie sa stai cu gura chiar in fata lui sa se auda ceva dar nu se aude atunci pe fundal nimic. Iar daca dau volumul de la microfon mai tare atunci incepe sa se auda bazaitul ala. Care stie, va rog spuneti-mi ce sa fac.

1 răspuns:
| mariusyk08 a răspuns:

Poate fi de la driverul placii de sunet, incearca sa-l actualizezi.